Senovės Kinijos arbata

Apie stimuliuojantį gėrimą, vėliau pavadintą arbata, pirmą kartą užsiminta 2700 m.p.m.e. Kinų metraščiuose. Per tūkstančius metų arbatos auginimo, paruošimo ir vartojimo būdai buvo nuolat tobulinami. Iš žaliosios arbatos krūmo (Camelia Sinensis) Kinijoje galima suskaičiuoti daugiau kaip 2000 arbatos rūšių!

Išskiriamos 7 pagrindinės arbatos rūšys:
baltoji arbata (bai ča)
geltonoji arbata ( huan ča)
žalioji arbata (liui ča)
Ulong (ci ča)
raudonoji (hun ča)
juodoji (puer, hei ča)
gėlių arbata ( moli ča)
Ši unikali Senovės Kinijos tradicija stebina šiuolaikinį žmogų arbatos aromatu ir skoniu, įspūdinga gėrimo ritualo ceremonija. Kaip ir prieš tūkstančius metų taip ir dabar , arbatos gėrėjo tikslas – būti ČIA IR DABAR.

Pažintį su šia tradicija gali užsisakyti tiek pavieniai asmenys, tiek žmonių grupės. Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas įvairių švenčių proga, dovana kolektyvui, edukacinė programa vaikams ir jaunimui.
Galima įsigyti dovanų kuponą! Dėl renginuko laiko ir kainos tartis iš anksto. Trukmė 1-1,5 val. Užsiėmimą veda Asta Keraitienė, VšĮ „Saviugdos centras“ įkūrėja, renginių organizatorė, profesionali dailininkė.

Asta Keraitienė

„Gyvenimo prasmės ieškojimai, noras pažinti save ir supantį mane pasaulį pamažu pildosi. Jaučiu švelnų ir jautrų Vedimą link to, kas esu ištikrųjų. Pamažu suvokiu, kad kliūtys ir problemos atsirandančios mano kely yra  pamokos, kurias turiu priimti ir išmokti. Esu dėkinga Vedančiajam už sutiktus mano kelyje nuostabius žmones, kurie savo pavyzdžiu įkvepia mane tobulėti, dalintis, mylėti…“  Asta

 Registracija ir inform. tel. 861515631 Asta