Aromaterapijos pažinimo ir produktų kūrimo pamokos

Argi žiemą, spaudžiant baltam, kvapą gniaužančiam speigui nepasiilgstate Vasaros aromatų? ….Svaigaus gėlių, gilaus žolės, įkvepiančio vaisių kvapo? Siūlome pasinerti į Aromatus bent trumpam!

Vasario 2d.17val. skubėsime pasitikti bučkiais ir širdelėmis besipuikuojančios šv.Valentino dienos-uostysime, testuosime, visokeriopai pažinsime afrodiziakų savybių turinčius, atsipalaiduoti, svajoti ir jausti skatinančius eterinius aliejus. O svarbiausia- kiekviena savo Valentinui kursime kerintį „Meilės eliksyrą“ – subtilia aromatų puokšte ir aukšta koncentracija pasižymintį augalinių ir eterinių aliejų derinį, uždarytą dailiame stiklo buteliuke…( kvepalų kūrimo pražiamokslis:)

Investicija į pamoką ir 40ml talpos aromaterapinį  produktą – 50Lt

Vasario 3d. paskirsime individualioms konsultacijoms ir procedūroms. Galėsite pasikonsultuoti rūpimomis aromaterapijos temomis, pasigaminti reikiamų produktų ir pasidaryti aromaterapines/gintaroterapines procedūras.

Konsultacijų temos:

  • Peršalimas, sloga, kosulys, infekcijos-kaip gali padėti aromaterapija+produkto gamyba.
  • Nemiga, nerimas, įtampa, taip pat-apatija, nedarbingumas. Kokie eteriniai aliejai ir jų deriniai gali padėti?
  • Aromaterapija lieknėjimui ir organizmo valymui
  • Procedūra veidui su gintaru ( 1val.15min. – 60Lt)
  • Aromaterapinis masažas veidui ( 50min. – 40Lt)

Pamokėlę veda sertifikuota masažo terapeutė, natūralių terapijų praktikė, studijos „Natūralių terapijų namai“ (Klaipėda) įkūrėja, Všį „Gintaro akademija“ lektorė  Edita Vigelytė (tel. 8 615 79525, edita@gintaroakademija.lt).

 Pasaulyje yra begalė įstabių dalykų…Stebėti auksinį saulės taką, mirkant pėdas šiltoje jūroje… Atsibusti sekmadienį anksčiau už visus ir tyliai gerti pirmą puodelį kavos, drauge su katinu įsitaisius ant palangės… Užuosti drėgno melsvo sniego kvapą ankstyvą pavasarį, viliantis – tuoj nutirps…Užuosti… Platus kvapų pasaulis, aromaterapijos magų dėka rikiuojasi paslaptinguose mažuose buteliukuose ir mes galime juos PATIRTI. Jais džiaugtis, vis iš naujo atrasti, kurti netikėčiausius derinius ir nepaliauti stebėtis. Štai tokia tat mano aromaterapija. Be aromatų, myliu ir profesionaliai praktikuoju masažo terapiją, švelniąją bio–energetiką, gintaro terapiją, Reiki. Natūralių terapijų mokau profesionalus ir visus visus smalsuolius. Noriai leidžiuosi į vidines keliones su dailės, šokio, dainuojančių Tibeto dubenų terapijų praktikais. Gal retai, bet palaimingai būnu tyloje, tiesiog kvėpuoju.
Esu Jūsų žemietė, Rokiškiui jaučiu amžinus, neatšaukiamus sentimentus…Edita Vigelytė
Su geriausiais palinkėjimais – Jūsų Edita.  

 Registracija tel. 861515631 Asta