Kvėpavimo terapijos meditacija su Dalia-Beata

Kuo ypatingas kvėpavimas? Mes kvėpuojame visą savo gyvenimą ir tartum gyvename oro okeane. Todėl kvėpavimas kartais tampa beveik nepastebimu, ir būna sunku suvokti tą jėgą ir energiją, kuri glūdi mūsų kvėpavime. Tačiau turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad apie kvėpavime slypinčią galią kalba absoliuti dauguma mokytojų – nuo senovės Rytų iki šiuolaikinės medicinos.

Ne tik sužinosite:

  • Kuo ypatingas kvėpavimas?
  • Kaip susiformuoja kvėpavimo įpročiai?
  • Kuo įprastas, nejuntamas kvėpavimas skiriasi nuo sąmoningo?
  • Kuo pasižymi kvėpavimo terapija?
  • Kokia taisyklingo kvėpavimo nauda žmogui?

Bet ir patirsite tai savo kūnu ir siela!

Apie Dalią-Beatą Kasmauskaitę   Dalia Beata

Dalia Beata Kasmauskaitė – Kvėpavimo terapijos mokyklos bei Všį „Kvėpavimo terapijos centras“ įkūrėja ir vadovė, kvėpavimo terapijos ir dvasinio kvėpavimo mokyoja, veda kvėpavimo terapijos seminarus ir individualias sesijas Lietuvoje ir užsienyje. Ji pasižymi išskirtiniu unikaliu gebėjimu iš žmogaus kvėpavimo „nuskaityti“ informaciją apie patį žmogų, įžvelgti žmogaus dvasios būseną kvėpavimo sesijos metu, subtiliai atskleisti jo dvasios gelmes bei grožį. Jos profesionalumas, didžiulė dvasios jėga ir ypatingo subtilumo gelmė, besąlygiškas pasišventimas darbui, tikėjimas ir atvirumas pelnė Daliai Beatai seminarų dalyvių meilę, pripažinimą tarp kolegų bei Mokytojų Lietuvoje ir už jos ribų.

Informacinis renginio rėmėjas rajono  laikraštis „Sirena“

Vietų skaičius ribotas, paskubėkite registruotis!

Trukmė 3val. (paskaita, sesija, aptarimas)

Su savimi turėti minkštai pasikloti ir užsikloti gulėjimui ant žemės, patartina būti neprisivalgius ir turėti atsigerti arbatos arba vandens.

Kaina 15eur

Registracija tel. 861515631 Asta

Adesas: Nepriklausomybės 31a.